Художники навчили дітей створювати колажі та пейзажі

Артем Волокітін, Тетяна Малиновська і Костянтин Лизогуб провели творчі майстер-класи для дітей на Трухановому острові в Києві. Подія відбулася 5 липня в рамках всеукраїнського пленеру «Трансакції».

 

Артем Волокітін і Тетяна Малиновська вчили дітей створювати колажі зі старих журналів із використанням клею та ножиць. В якості прикладу Волокітін за кілька хвилин виготовив новий твір – чудернацьку маску. В той же час художник із Харкова Костянтин Лизогуб розповів та показав, як працювати з полотном і олійними фарбами, а також малювати з натури.

 

Під час майстер-класу художників на Трухановому острові

 

«Для нас це прекрасний досвід, адже знайомити дітей з процесом творчості захоплює неймовірно. Діти дуже швидко вчаться і нестандартно бачать світ. У кожному з нас живе художник.  Сьогодні ми всі ще раз переконалися в цьому», – прокоментувала акцію Тетяна Малиновська.

 

Тетяна Малиновська

 

Артем Волокітін

 

Подія відбулася в рамках програми всеукраїнського пленеру «Трансакції», який проходить на території арт-резиденції «Берег» з 4 до 31 липня. Куратор проекту Юлія Нужина обіцяє наповнити Труханів острів арт-об’єктами митців із Києва, Харкова та Одеси. «Завдання нашої резиденції - розвиток і виховання нового суспільства. Суспільства здорових, творчих інтелектуалів, які, я впевнений, обов'язково зроблять свій внесок у світову культуру», – повідомив організатор арт-резиденції Сергій Ткаченко.