Художній музей зробить «живу вивіску»

Завтра, 1 липня, Національний художній музей України (м. Київ; вул. Грушевського, 6) запрошує всіх небайдужих долучитися до акції «Я – ВИВІСКА». З 10:00 до 12:00 активісти створять живий напис на місці звичної вивіски НХМУ з назвами подій музею.

 

 

«Музей змушений вдатися до публічного привернення уваги, оскільки вивіска на музейній огорожі – єдине в місті джерело інформування потенційних глядачів про виставки, що проходять в НХМУ. Схоже, у нинішньої влади складно шукати справедливості і поваги до державних культурних інституцій, тож ми вимагаємо простої речі - повернути музейну вивіску з назвою виставки», – йдеться на офіційній сторінці ініціативи в Facebook.

 

Як повідомляють організатори акції «Я – ВИВІСКА», 3 червня з огорожі Національного художнього музею України було демонтовано вивіску з анонсом виставки Якова Гніздовського. Вивіска розміщується на цьому місці щонайменше останніх 10 років і містить назву поточної виставки та її дати. Демонтаж було здійснено КП «Київреклама» на підставі вимоги Департаменту містобудування та архітектури КМДА, без присутності представників НХМУ. Зазначена підстава: самовільне встановлення зовнішньої реклами на тимчасовій споруді.

 

Джерело: офіційна сторінка акції в Facebook