Книга «Міста для людей» Йена Ґeла вийде українською

СANactions у співпраці з Видавництво Основи здійснює видання бестселеру світової урбаністики «Міста для людей» Йена Ґeла в українському перекладі.

 

Книга видана 32 мовами та є основоположною класикою для тих, хто пов’язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі. Йен Ґeл — визнаний експерт з питань якості міського середовища з великим досвідом проектування громадських просторів. Він глибоко розуміє міські проблеми і пропонує підходи до їх вирішення.

 

CANactions

 

Презентація книги відбудеться на CANactions International Architecture Festival 2018 21 квітня в Києві. Йен Ґeл вперше відвідає Україну, щоб представити «Міста для людей» українській аудиторії.

 

За словами ініціаторів проекту: «Поява якісної літератури в сфері архітектури та урбаністики в Україні — наша давня мрія. Частину коштів вже знайдено, робота над виданням почата. «Міста для людей» українською є нашим першим досвідом книговидання та знайомства української аудиторії з літературним надбанням світу. В нас є великі плани щодо розвитку такого нового та довгоочікуваного для нас напрямку діяльності, тому для нас дуже важлива ваша підтримка».

 

Підтримати проект