Книгу “Міста для людей” Йена Ґела видали українською

18 квітня видавництво «Основи» спільно з освітньою платформою СANactions видало книгу Йена Ґела «Міста для людей» в українському перекладі.

 

 «Міста для людей» — меседж для всього суспільства. У ній автор описав дієвий та успішний механізм трансформації міста і свідомості його мешканців. Книга є дуже актуальною для української аудиторії, адже кожна людина мріє жити у комфортному, чистому, безпечному місті з високою якістю життя.

 

Усі зображення надано організаторами

 

Автор книги досліджує те, як люди користуються міським простором. Уже понад п’ятдесят років він допомагає змінювати урбаністичні середовища в усьому світі. Архітектор розробляв проекти вдосконалення міського середовища для Копенгагена, Стокгольма, Роттердама, Лондона, Сан-Франциско,  Нью-Йорка, Москви та інших міст.

 

 У «Містах для людей» є понад 700 картинок і фото. Вони ілюструють принципи й результати роботи урбаніста в різних країнах світу.

 

 

Зазначимо, що Йен Ґел є автором 6 книжок з урбаністики. Книги «Життя між будівлями» та «Міста для людей» були видані більш, ніж 40 мовами в усьому світі.

 

Книгу презентували на фестивалі CANactions.

 

Замовити книгу

 

 

Міста для людей / Йен Ґел. Переклад з англійської Ольги Любарської. — К.: Основи, 2018. — 280 с., фото.

ISBN 978-966-500-823-1