Кравцов проілюструє Кримінальний кодекс України

Художник Нікіта Кравцов презентує авторські ілюстрації до Кримінального кодексу України на Книжковому Арсеналі. Вони увійдуть до книги від видавництва «Основи».

 

 

33 малюнки художника синьою та червоною кульковими ручками відображають його ставлення до окремих положень карного законодавства. «Насправді знати свої права і їх обмеження може й повинен кожен, хай навіть якщо до читання законів його привабить незвичайний дизайн подарованої кимось книжки», – розповідає автор проекту Анна Копилова.

 

Нікіта Кравцов (1988 р. н.) – український художник. Народився в м. Ялта. Закінчив НАОМА (2010) та продовжив навчання в аспірантурі. Учасник Art Kyiv Contemporary, бієнале сучасного мистецтва ARSENALE, арт-резиденції Бірючий, автор персональних виставок в Україні та за кордоном. Живе та працює в Парижі.

 

Презентація «Кримінального кодексу України» та виставка ілюстрацій до книги від Нікіти Кравцова розпочнеться 22 квітня о 19:00 на VI Книжковому Арсеналі в Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12).

 

Нагадаємо, у січні Нікіта Кравцов презентував антивоєнний проект у Києві та Парижі.

 

Джерело: сторінка заходу в Facebook