Культурна інституція Ізоляція влаштовує акцію під АП

Сьогодні, 26 червня, о 15:00 під Адміністрацією Президента відбудеться акція, яку влаштовує донецька культурна інституція Ізоляція. Серед вимог: визначити роль і місце культури в умовах нової влади в країні.

 

9 червня 2014 представники «Донецької Народної Республіки» захопили територію колишнього заводу з виробництва ізоляційних матеріалів, на якій працював фонд ІЗОЛЯЦІЯ. На території заводу розмістився батальйон «Схід» під керівництвом «Монгола». Доступ до території заводу заблокований озброєними людьми. Твори мистецтва і майно культурної інституції  розкрадені.  

 

11 червня на ім'я Президента України Петра Порошенка було направлено звернення з проханням надати підтримку фонду ІЗОЛЯЦІЯ. Зокрема, йшлося про надання приміщення, де фонд міг би продовжувати свою діяльність. Поки лист блукає в бюрократичних коридорах, фонд ІЗОЛЯЦІЯ використовує формат протестної акції сподіваючись, що Президент підтримає культурну інституцію.  

Акція також закликає Петра Порошенка як верховного головнокомандувача Збройних сил України захистити культурні інституції в зоні військових дій.