Марата Гельмана виселяють з галереї?

Московська Галерея Марата Гельмана може втратити приміщення в арт-просторі «Винзавод». Сам галерист пов’язує інцидент з політичними мотивами.

 

20 жовтня Гельман отримав лист від орендатора галереї про те, що строк оренди приміщення закінчується в листопаді. Також у листі зазначено, що вимушене «виселення» Марата Гельмана та його колег відбувається через заборгованість. В той же час директор галереї зв’язався з юристами і стверджує, що за документами вони не виявили боргів перед орендатором.

 

Арт-центр «Винзавод»

 

Так чи інакше, за два дні до цього в Галереї Марата Гельмана відбувся благодійний арт-аукціон, кошти з якого пішли на потреби політичних в’язнів, яких позбавили свободи через участь у мітингах на Болотній площі в Москві в 2012 році. За словами Гельмана, справжня причина тиску на його заклад криється саме тут. ART UKRAINE продовжить стежити за перебігом справи.

 

Марат Гельман

 

Марат Гельман встиг проявити себе не лише в амплуа галериста, а ще й як публіцист та політолог. Раніше Гельман був директором Премського музею сучасного мистецтва, а в період 2002-2004 рр. – заступником генерального директора російського «Першого каналу». З 2014 р. живе в Чорногорії.

 

Джерело: themoscowtimes.com

 

Фото: wikipedia.org, themoscowtimes.com