Мером Маріуполя стане художник?

Художник Сергій Захаров взяв участь у виборах мера Маріуполя. Його кампанія відбулася за підтримки фонду ІЗОЛЯЦІЯ.

 

Сергій Захаров

 

Головною метою Захарова є перетворення Маріуполя на культурну столицю Європи. «Креативні індустрії повинні прийти на зміну монопромисловості й олігархату», «Екологія Маріуполя повинна бути радикально покращена», «Корупцію необхідно викорінити» – пункти, які увійшли до програми художника.

 

У рамках своєї передвиборчої кампанії Сергій Захаров використовував соціальні мережі та художні методи – перформанси, графіті, інсталяції та виставки. У жовтні на руїнах старої синагоги відбулася одноденна виставка «Полон», у якій маріупольські художники виставили свої картини, а Сергій Захаров – серію малюнків, що описують його досвід перебування у полоні «ДНР» влітку 2014-го. А на постаменті пам’ятника Леніну на маріупольській площі Свободи Захаров влаштував політичний спіч про те, що «не можна жити по-старому».

 

 

 

«Попри результати місцевих виборів у Маріуполі, які показали, що місто поки обирає старі моделі розвитку, Сергій Захаров і команда ІЗОЛЯЦІЇ продовжуватимуть розпочаті творчі та соціальні програми – з надією, що одного дня Маріуполь стане культурною столицею Європи», – повідомляється на сайті фонду.

 

Джерело: izolyatsia.org