Мінкультури обіцяє провести бієнале сучасного мистецтва

Міністерство культури України, Мистецький арсенал та Національний художній музей України оголошують про початок підготовки до першого Фестивалю молодого мистецтва, що має стартувати у вересні-жовтні 2017 року. Фестиваль відбуватиметься у форматі бієнале. Про це йдеться на офіційному сайті міністерства.

 

Екскурсія куратора ARSENALE 2012 Девіда Елліотта в Мистецькому арсеналі

art-arsenalfund.org

 

Програма Фестивалю 2017 року складатиметься з двох частин. Перша — конкурсні роботи молодих митців. Друга — виставковий проект авторитетних представників актуального українського мистецтва. Крім того, у межах Фестивалю заплановано здійснити спеціальний проект, простором для якого стане приміщення Міністерства культури України.

 

Перший бієнале проходитиме в Києві, у приміщенні Мистецького арсеналу. Поруч з Арсеналом його організатором виступить Національний художній музей. Естафету організатора наступної події (2019 року) Мінкультури планує переати центрові сучасного мистецтва або художньому музею іншого міста України.  

 

Організатори обіцяють сформувати Оргкомітет (журі) Фестивалю, який обере куратора/ів проекту. Прийом заявок на участь у фестивалі планується оголосити не пізніше квітня 2017 року.