«Минуле теперішнє» в Я Галерея

Я Галерея в Києві (вул. Хорива, 49Б) презентує перший персональний проект Сергія Панасенка. У виставці «Минуле теперішнє» митець розкриває теми війни та руїни крізь призму давньогрецьких міфів і християнства.

 

Cергій Панасенко. Без назви (із серії «Буття») (2014, папір, бітум)

 

«...Ми самі прийшли до війни, ми хочемо її. Хтось не знав, що це, а для когось це реалізація дитячих фантазій. Проте кожному доведеться потім нести свій хрест, за свої думки й учинки. Ми самі зіпсували віру, самі підлаштували під себе заповіді й самі олюднили Бога. Ми самі створюємо собі випробування, самі виправдовуємо свої гріхи перед іншими й самі шукаємо найкоротший шлях їх спокутування. А Сонце й Місяць продовжують світити всім», – розповідає про «Минуле теперішнє» сам автор.

 

Фрагмент інсталяції «Олімп» (2014, гіпс, ошурки)

 

«Пророк» (2015, дерево, золочення)


 

Відкриття виставки Сергія Панасенка відбудеться 5 серпня о 19:00. Останній день «Минулого теперішнього» – 31 серпня.

 

 

 

Сергій Панасенко народився 1983 року в Києві, де живе й працює. До 2008 року навчався на архітектурному факультеті Київського національного університету будівництва і архітектури (кафедра рисунку і живопису). На останньому курсі вирішив покинути навчання. Працює зі скульптурою та живописом, займається дизайном.

 

Джерела: сторінка заходу в Facebook, yagallery.com.ua