Мистецтво в магазинах: мережа «Бомонд» знайомить з творами сучасних митців

ArtБомонд – це творчий проект мережі «Бомонд», який має на меті зробити мистецтво доступнішим та ближчим.

 

Бомонд вирішив підтримати українських митців (здебільшого художників-початківців) запуском незвичного проекту – ArtБомонд. У рамках цього проекту, митцям надана можливість реалізувати один зі своїх творчих задумів або виставити свої роботи безпосередньо в магазинах «Бомонд». Таким чином творці набудуть нової площини для своїх мистецьких експериментів, а клієнти та відвідувачі магазинів матимуть нагоду познайомитися з новітніми тенденціями в сучасному мистецтві.

 

У проекті беруть участь діячі сучасного українського мистецтва: Braty, клуб ілюстраторів Pictoric, творчий тандем Eazywayemp: Storaz та Sokewonder, Анна Ходькова та Крістіна Ярош, що є засновницями графічної майстерні «Etching Room #1», Дмитро Кришовський, Ігор Гайдай та Максим Забродський. Ці митці, кожен зі своїм стилем та візією, відображають розмаїття сучасного українського мистецтва. Представлені твори будуть спонукати до роздумів та мистецької рефлексії кожного відвідувача магазинів. Незважаючи на незвичні місця реалізації цього проекту, він має на меті, у впершу чергу, знайомство клієнтів магазинів з творчим доробком українських митців, тому коженматиме змогу доторкнутися до прекрасного без надмірних зусиль.

 

Проект триватиме до 12 листопада в усіх магазинах «Бомонд» в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та Вінниці.

 

Робота клубу Pictoric.

Надано організаторами