Міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва пройде в Києві

12–14 травня в рамках Eurovision 2017 у Києві відбудеться перший фестиваль світла та медіа-мистецтва Kyiv Lights Festival. Яскраві і барвисті світлові скульптури та інсталяції, проекції на будівлі і дерева, світлові шоу, шоу дронів на три дні перетворять місто на відкриту арт-галерею та створять незабутню атмосферу.

 

 

Ключовою подією фестивалю стане міжнародний конкурс відеомапінгу. Протягом трьох днів на двох майданчиках, Поштовій і Контрактовій площах, українські та зарубіжні відеохудожники перетворять будівлі на величезні екрани з видовищними відеопроекціями, демонструючи приголомшливі можливості новітніх технологій. Kyiv Lights Festival успадковує традиції відомих фестивалів світла, які щороку проходять у багатьох столицях світу. У рамках фестивалю також заплановано освітню програму, конкурс віджеїнгу, позаконкурсний мапінг на будівлі, світлове шоу на Пішоходному мосту та численні світлові інсталяції та скульптури в міському просторі.

 

 

Гості першого із циклу семінарів у рамках підготовки до Kyiv Lights Festival — генеральний директор Front Pictures Юрій Костенко та віджей з команди Tenpoint Макс Побережський. Фахівці розкажуть про локації фестивалю, ознайомлять з умовами участі та поділяться досвідом створення проекційних шоу. Зустріч відбудеться 4 квітня в культурному просторі "Плівка", початок о 19.00.

 

Фестиваль відбудеться за підтрими Kyivstar.

 

Вхід на всі події фестивалю — вільний.