«Момент вибору» в Щербенко Арт Центр

8 вересня о 19:00 відбудеться відкриття нового персонального проекту Марини Талютто в Щербенко Арт Центр (м. Київ; вул. Михайлівська, 22В). Виставка «Момент вибору» – графічні роботи на папері в авторській техніці, в яких художниця демонструє критичність та складність ситуації перебування людини перед вибором.

 

 

Арт-критик Вікторія Бурлака – про творчість Марини Талютто:

 

«За всіх формальних тонкощів і удаваної естетськоюї абстрагованості від реальності проекти Марини Талютто по-жіночому конкретні. Вона не витає в хмарах. Про що б не говорила, вона намагається осмислити момент свого буття тут-і-зараз – зрозуміти власні відчуття від існування в межах цього соціуму, цієї системи споживчих цінностей. Побачити глобальні проблеми крізь призму свого-жіночого і свого-художницького. Побачити конфлікт зовнішнього і власного, внутрішнього, світу, навколо якого вибудовується інтрига її творчості. Конфлікт самовідчуття художника як особистості все ж таки духовної (як би ми не заперечували духовність сучасного мистецтва) і оточуючої її ідеології всепоглинаючого консьюмеризму. Як знайти спосіб не потонути в ньому? Талютто довго роздумувала над проблемами «оболонки» – якою б вона не була. Модним «прикидом» або бетонними «Коробами» у різних конфігураціях, в яких ми живемо. Зараз проблема вибору між внутрішнім і зовнішнім переноситься на наступний рівень – психологічного розпуття між вибором і не-вибором. Адже вибір – це крок у невідоме, розлучення зі своїм сьогоднішнім “я”».

 

Марина Талютто народилася в Києві у 1982 році. Навчалася в ДХСШ ім. Т. Шевченка (1993-2000); НАОМА (2001-2007). Із 2006 р. – учасниця численних виставок та проектів. Член НСХУ (2010). Учасниця стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia» (2010). Живе і працює в місті Київ.

 

Відвідати виставку «Момент вибору» Марини Талютто можна до 10 жовтня.

 

Джерело: сторінка події в Facebook