«Надія!»: виставка Національного павільйону України на Венеційській бієнале

Національний павільйон України у рамках 56-ї Міжнародної виставки мистецтв у Венеції – La Biennale di Venezia – представляє групову виставку під назвою «Надія!». Її учасники – Євгенія Бєлорусець, Артем Волокітін, Микита Кадан, Жанна Кадирова, Микола Рідний, Сергій Жадан, Анна Звягінцева та Відкрита Група. Павільйон України організовано PinchukArtCentre за підтримки Фонду Віктора Пінчука.

 

 

Комісаром є Міністерство культури України. Куратор проекту – Бйорн Гельдхоф, заступник арт-директора PinchukArtCentre.


Розташований у спеціально спорудженій скляній конструкції на набережній Семи мучеників (Riva dei Sette Martiri), безпосередньо на шляху від Арсеналу (Arsenale) до Венеційських садів (Giardini), Український павільйон – це уособлення нової прозорої України, що відкривається світові. На тлі нещодавніх історичних подій та всупереч нинішньому збройному конфлікту в країні, цим виставковим проектом молоде покоління митців України виголошує свою віру у майбутнє своєї держави.

 

З нагоди відкриття 7 травня, о 21:00 у Венеції, культовий український рок-гурт «Океан Ельзи» зіграє концерт просто неба на набережній міста.

 

Виставка «Надія!» триватиме з 8 травня до 31 липня за адресою: м. Київ; вул. Велика Васильківська, 1-3/2. Відвідати її можна з 10:00 до 18:00.

 

Джерело: офіційна сторінка події в Facebook