Нідерландські митці презентують свій відео-арт в ІЗОЛЯЦІЇ

14 вересня фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує фільм "Інформаційні небеса" нідерландського дуету Metahaven, до якого входять Даніель ван дер Вельден та Вінка Крук. Після показу фільму відбудеться обговорення за участі авторів.

 

Кадр із фільму "Інформаційні небеса"

Усі зображення надано організаторами

 

"Хто знає, що таке істина?" – закадровий голос ставить головне запитання фільму, яке неймовірно резонує з головним питанням сучасності. Переплітаючи реальність з вигадкою та додаючи анімацію, Metahaven створюють власний вигаданий світ. Медитативна, темна й повільна візуальна мова фільму, що відсилає до Андрія Тарковського, кристалізує відчуття втрати й здивування від віртуальної реальності та масового оцифрування світу.

 

Кадр із фільму "Інформаційні небеса"

 

Музика до фільму була написана M.E.S.H. – проектом Джеймса Уіппла, музичного продюсера й музиканта з Берліна.

 

Показ і дискусія пройдуть у креативній спільноті IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова, 8. Початок о 19.00. Вхід вільний.

 

* * *

Група Metahaven, заснована Даніелем ван дер Вельде-ном та Вінкою Крук, працює в сфері візуального мистецтва, кіновиробництва та графічного дизайну. Останні персональні проекти включають Інформаційні небеса, Auto Italia, Лондон (2016), Кіберпростір, YCBA, Сан-Франциско (2015), Чорна прозорість, Future Gallery, Берлін (2014) та Острови в хмарах, MoMA PS1, Нью-Йорк (2013). Серед останніх групових виставок – Fear & Love, Музей дизайну, Лондон (2016), Dream Out Loud, Музей Стеделійк в Амстердамі (2016), The Eighth Climate (What Does Art Do?), 11-а Бієнале Кванджу (2016), All of This Belongs to You, Музей Вікторії та Альберта в Лондоні (2015), Private Settings: Art After the Internet, Музей сучасного мистецтва Варшави (2014), Frozen Lakes, Artists Space, Нью-Йорк (2013), Immaterial Labour Isn’t Working, Auto Italia, Лондон (2013). Останні публікації включають Чорну прозорість (2015), Чи можуть жарти повалити уряд? (2013) та Некорпоративна ідентич-ність (2010). Музичні відео від Metahaven включають Home (2014) та Interference (2015) для музиканта, компо-зитора та виконавиці Холлі Херндон. У 2015 і 2016 роках Metahaven створили свій перший повнометражний документальний фільм Кіберпростір (Пропаганда про пропаганду). Його вигадане продовження, короткоме-тражний фільм Інформаційні небеса, було знято та відредаговано 2016 року та висунуто на нагороду IFFR 2017 Tiger Awards та Європейську премію для короткоме-тражного кіно.