Нідерландський медіа-митець розкаже, навіщо він їздив у зону АТО

22 серпня у рамках проекту Донбасские Студии фонду ІЗОЛЯЦІЯ пройде artist talk нідерландського медіа-митця Дані Плуґера.

У березні 2017 року Дані Плуґер відвідав село Широкине в зоні АТО, де відзняв відеоматеріал для створення інсталяції віртуальної реальності з повним ефектом присутності. Цей проект прагне передати важке відчуття тривалих монотонних періодів очікування на фронті та постійне відчуття загрози, що сповнює повсякденну реальність війни — аспект, про який не говорять ЗМІ, розповідаючи про бойові дії на Донбасі та інші збройні конфлікти у світі. Мистецький проект також проблематизує видовищність зображення війни та неоднозначні уявлення про те, що технології віртуальної реальності роблять можливим безпосереднє переживання дійсності. 

 Dani Ploeger поєднує у своїй роботі перформанс, відео, комп’ютерне програмування та маніпуляції з електронікою з метою дослідження й підриву спектаклю техноспоживацької культури. Використовуючи буденні пристрої не за призначенням, а часом і руйнуючи їх, митець оприявнює фізичну красу й могутній політичний потенціал тих аспектів цифрової культури, що зазвичай сприймаються як банальні й очевидні.

 Більше про роботу Дані Плуґера можна дізнатися на його офіційній сторінці.

Artist talk відбудеться у креативній спільноті IZONE за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, четвертий поверх. 

Початок о о 19:00. Вхід вільний.