«Нове життя старого заводу»

22 квітня агенція Art Management спільно з Києво-Могилянською бізнес-школою [kmbs] організовують майстер-клас Агати Етманович «Нове життя старого заводу», присвячений оновленню індустріальних просторів за допомогою культурних ініціатив.

 

Агата Етманович розповість, як з покинутого заводу зробити зону залучення місцевих громад і туристів та як підвищити рівень культурного дозвілля у віддалених районах міста. Крім того, польська спеціалістка з культурних стратегій наведе приклади взаємовигідної співпраці між бізнесом і культурою, а також розкаже про ревіталізацію промислових зон в рамках програми стабільного урбаністичного розвитку ЄС.

 

«Актуалізація цих тем допоможе власникам індустріальних просторів розширити знання про свої можливості і підштовхне їх до того, щоб почати колаборації з культурними діячами для досягнення спільних цілей – оновлення та розвитку територій», – розповідає організаторка заходу, Катерина Тейлор.

 

Майстер-клас «Нове життя старого заводу» відбудеться за адресою: м. Київ; вул. Волоська, 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 поверх, Ideas Gallery. Початок – о 18:30.