Оголошено учасників першого Art Basel Cities Week

Art Basel Cities, програма мистецької регенерації, заснована однойменним титаном – ярмаркою Art Basel, оголосила довгоочікувану культурну програму Art Basel Cities Week, що відбудеться в Буенос-Айресі наступного місяця. Це кульмінаційна подія першої Міської ініціативи, що складатиметься з тижневої серії мистецьких публічних програм, які відбуватимуться в столиці Аргентини з 6 вересня.


Організатором Art Basel Cities Week виступила Сесілія Алемані, директор High Line Art у Нью-Йорку. Загально міська виставка під назвою Hopscotch/(Rayuela) включатиме специфічно локальні роботи, інсталяції та перформанси від 18 митців із 3 регіонів.


Десять митців приїхали з пд. Америки, серед них Едуардо Басуалдо з Буенос-Айреса – він покаже серію скульптурних інсталяцій, що розмістяться в рибацьких хатинах уздовж Ріо-де-ла-Плата. Лусіана Ламоте з міста Мерседес (Уругвай) зведе веду просто неба в зеленій зоні Plaza República Oriental Уругваю. Інші учасники: Леонардо Катцом, Барбарою Крюгер, Сантьяго де Паолі та Мауріціо Каттелан.

Барракас, Буенос-Айрес

Фото: artnews.com 


Програма Art Basel Cities розроблялася з листопада й розгортається навколо Аргентинської міської мистецької сцени under-the-radar, яка сприяє включенню місцевих художників та галерей у глобальний нетворкінг. Для цієї події Art Basel звів спеціальний «будинок» у Буенос-Айресі, де місцеві та іноземні митці братимуть участь у заходах, воркшопах та інших програмах. На додачу до цього, лайнап Art Basel Cities Week передбачає, що в Буенос-Айресі відбудеться перший Gallery Weekend за участі 40 місцевих галерей та 20 мистецьких інституцій.


«Програма Art Basel Cities розроблена спільно з ключовими представниками місцевої арт-спільноти – митцями, галереями, кураторами, інституціями, меценатами, колекціонерами й культурними агенціями», – коментує Патрік Форет, директор бізнес-ініціатив Art Basel та архітектор програми в Буенос-Айресі.


Говорячи про майбутнє локацій Art Basel Cities, Форет додає: «Art Basel веде переговори з багатьма містами і скоро ми таки будемо готові назвати наступне місто».

 

Джерело: theartnewspaper.com