Oксана Чепелик виграла Міжнародну арт-резиденцію в Кванду музеї у Тайбеї

У Тайвані створено 7 міжнародних арт-резиденцій: 4 в Тайбеї, 2 в Тайнані і 1 в Тайджуні.

 

Міжнародні художники, запрошені Програмою резиденцій, мають можливість взяти участь в конкурсі на Exchange Residency. Роботи митців розглядаються комітетом жюрі і успішний кандидат отримує можливість подорожувати країною та право на проживання в резиденції і створення робіт з презентацією їх у Кванду Музеї образотворчих мистецтв в Тайбеї. 

 

Кванду Музей образотворчих мистецтв в Тайбеї

Зображення надане мисткинею

 

В результаті жорсткого конкурсного відбору вже серед міжнародних митців в арт-резиденціях в Тайвані українську художницю Оксану Чепелик запрошено до Exchange резиденції з 29 червня до 18 липня 2018 року в Кванду музеї образотворчих мистецтв в Тайбеї та до демонстрації фільмів Оксани Чепелик 13 липня 2018 року, що розпочинає новий цикл KD Museum Goes Late відомої Кванду Бієнале.

 

До програми показу фільмів Оксани Чепелик включено 6 короткометражних фільмів: “Хор глухонімих” (1998/2004), презентований в Україні в рамках виставки “Flashback. Український медіа-арт 90-х”, “Улюблені іграшки лідерів” (1998) та “Хроніки від Фортінбраса” (2001), обидва демонструвалися в ПінчукАртЦентрі 2015 і 2017 роках, “Маніфесто” (2011), “Йордан” (2014) і “Жертвопринесення” з авторського повнометражного циклу “Жінка і війна” (2014), що демонструвався на кінофестивалях в Італії та Греції.

 

Художники в арт-резиденції Кванду музею образотворчих мистецтв в Тайбеї: Сунім Кім / Soonim Kim (Корея),   (Корея) і Оксана Чепелик / Oksana Chepelyk (Україна).