Олексій Малих покаже «Львівські стіни»

У Галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ» розпочинається виставка художника Олексія Малих – «Львівські стіни». Вона триватиме з 4 до 17 лютого.

 

Малих закарбував у цьому проекті свої враження від споглядання стін «міста Лева» – захисних мурів, соборів, замків, вілл, сецесійних будинків. У «Львівських стінах» своє художнє відображення знайшли камінь, цегла, дерево, пісковик і мармур. В експозиції представлені твори художника за 2014-2015 рр.

 

Олексій Малих. «Стіна 1» (2014, полотно, олія)

 

Олексій Малих. «Стіна 2» (2014, полотно, олія)

 

«Дотик, Погляд, Проникнення – і на полотні художника вільно плинуть фарби-звуки, фарби-тремтіння. То перетікають неквапно, як час, залишаючи по собі сліди-сплетіння, сліди-арабески. То раптом вибухають кольоровою експресією, розбризкуючись, розпорошуючись, розбиваючись об цупку поверхню полотна», – розповідають про виставку її організатори.

 

Олексій Малих. «Стіна 3» (2014, полотно, олія)

 

Олексій Малих. «Чорний сік зелених горіхів» (2014)

 

Вернісаж «Львівських стін» Олексія Малих відбудеться 4 лютого о 18:00 за адресою: м. Київ; вул. Десятинна, 13.

 

Олексій Малих народився у 1956 р. у Берліні. 1981 р. закінчив художньо-графічний факультет Московського державного педагогічного інституту. Розпочав виставкову діяльність з 1979 р. З 1995 р. – член Національної спілки художників України. З 1996 р. – співкуратор проекту «Весняний вітер». Малих займається творчістю у сферах живопису, левкасу, графіки, інсталяції у просторі. Нині художник живе і працює в Києві.