Open Call: ІЗОЛЯЦІЯ шукає мистецькі проекти, присвячені довкіллю

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ у співпраці з Київським Університетом імені Бориса Грінченка, ляльковим театром StoneLion Puppet Theatre та організацією Project Central (США) оголошують Open Call для українських митців на участь у двотижневій виставці, що відкриється 29 березня 2018 у креативній спільноті IZONE (Київ). Виставка буде присвячена проблемам довкілля.

 

Україна та Сполучені Штати Америки святкують 25-ту річницю дипломатичних відносин, що офіційно розпочалися 1992 року. Захист довкілля є однією з багатьох сфер, які об’єднують український та американський народи. Підкреслюючи важливість цієї теми сьогодні та з думкою про спільне майбутнє наших країн, Посольство США в Україні надало фінансування організаціям StoneLion Puppet Theatre та Project Central на проведення у Києві воркшопів для вчителів, майстер-класу для митців та виставки сучасного мистецтва.

 

 

У нинішню добу глобальних екологічних викликів зростає занепокоєння та усвідомлення того, що знайти ефективні засоби протистояти їм дуже непросто. Особливе дискурсивне поле й виражальні засоби мистецтва та інших креативних сфер дозволяють їм створювати потужні образи, що долають межі дисциплін, доносячи актуальні проблеми сьогодення до ширшої аудиторії, та допомагають колективно окреслити методи дослідження культурних вимірів глобальної екологічної системи. Зважаючи на це, від українських художників очікуються проекти, що прагнуть до мистецького осмислення тем взаємовідносин між людьми, іншими біологічними видами та їхнім середовищем.   

 

Open Call відкритий для всіх українських митців, які цікавляться або працюють із темою довкілля, досліджуючи шляхи культурного аналізу цієї проблематики та політичної мобілізації з питань екології. Роботи можуть бути виконані у будь-якій техніці, бути новими або мати виставкову історію.  

 

Наприкінці виставки всі роботи буде повернено авторам.

 

Заявки на участь приймаються до 15 січня 2018 включно та повинні містити:

- Ім’я

- Адресу

- Email

- Номер телефону

- Резюме

- Стислий опис художньої практики митця та опис роботи, включаючи розміри, медіум, рік створення (50 слів українською та/або англійською)

- До 5 фото поданої роботи

 

Будь ласка, надсилайте всю інформацію єдиним pdf-файлом розміром не більше 15 мегабайт на електронну адресу lina.romanukha@izolyatsia.org