Опішне презентує найактуальніші тенденції художньої кераміки

2019 року в Опішному вдруге відбудеться БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського. Зважаючи на те, що 2017 року, у перший рік проведення, проект національного масштабу впевнено перетнув кордони й залучив до участі мистців Білорусі, Польщі та Бразилії, надалі Бієнале отримало статус міжнародного.

 

Його організаторами є однодумці – Національний музей-заповідник українського гончарства та Благодійний фонд «Дар» (Україна), за патронату й активного сприяння якого в Україну повертається заокеанська мистецька спадщина родини Кричевських.

Фрагмент експозиції Українського БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського 2017 року.

Фото надане організаторами


Міжнародне БІЄНАЛЕ має на меті представити творчість сучасних художників-керамістів та визначити кращі твори в галузі художньої кераміки 2018 – першої половини 2019 року.

 

Організатори запрошують до участі всіх мистців кераміки, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти тощо. Кожен автор може подати на БІЄНАЛЕ не більше 5 творів, виготовлених упродовж лютого 2018 – березня 2019 року, які не експонувалися раніше на інших виставках чи конкурсах.

 

Прийом заявок ще не розпочався, проте час для виготовлення робіт невпинно спливає!

 

Детальнішу інформацію про участь та умови до конкурсних творів можна знайти на сайті Музею гончарства.