Павлєнський емігрував з Росії, боячись за своїх дітей!

Художник-акціоніст Пьотр Павлєнський емігрував з Росії, звинувативши російські силові структури у спробі його "ліквідації"! Разом із цивільною дружиною та двома доньками він проситиме політичного притулку у Франції. В ексклюзивному відео Громадського Павлєнський та його соратниця розповіли подробиці подій, які стали причиною такого рішення. 

 

 

За словами Павлєнського, людина, що удавала близьку подругу, висунула звинувачення у сексуальному насильстві Павлєнському та його дружині за статтею, яка не потребує доказів для затримання. Вони відкидають будь-які звинувачення і називають це наклепом. Це звинувачення передбачає перебуванням за ґратами до 10 років, а значить передачу двох дітей – 9 і 6 років — до дитячого будинку. Саме загроза дітям, за словами Павлєнського та Шалигіної, і є причиною еміграції. 

 

Як розповідає художник, про можливу справу їх попереджали. Серйозність ситуації пара усвідомила, коли їх затримали люди в масках, які назвалися представниками карного розшуку. Водночас, протримавши 8 годин у Слідчому комітеті, відпустили, попередивши, щоб Павлєнський та Шалигіна не залишали країну. Наступного дня 15 грудня 2016 родина виїхала з Росії.

 

Детальніше — у ВІДЕО Громадського.