Перформанс у Києві спробує привернути увагу до невидимості та байдужості

28 грудня в освітньому просторі 31В1 у Києві відбудеться перформанс "Transparency" Тетяни Корнєєвої.

 

В перформансі "Transparency" мисткиня акцентує увагу на тематиці невидимості та байдужості. На сьогоднішній день в Україні зберігається високий рівень домашнього насилля, бідність, збройний конфлікт на Сході, на вулицях з’являються нові безхатьки, безпритульні тварини та діти, а деякі пенсіонери не мають можливості купити собі їжу. Вразливість іншого має певну прозорість, створену штучним шляхом як спробу відчуження від проблем іншої людини та суспільства в цілому. Наскільки ми є байдужими до Іншого, наскільки ми готові чи не готові допомогти? Чи зможуть глядачі переступити власний бар’єр, власне відчуження від Іншого та стати безпосереднім учасником перформансу?

 

Тетяна Корнєєва на груповому перформансі в рамках фестивалю "Дні перформанс у Львові"

Зображення надане мисткинею

 

Художник є уособленням проблеми соціальної байдужості, проблеми насилля (емоційного, психологічного, фізичного та бюрократичного). Гіпс, який буде використано в процесі перформансу, уособлює собою тягар, проблему, що вимагає конкретної реакції з метою коригування сфабрикованих сценаріїв та конструювання ненасильницьких стосунків, що ґрунтуються на взаємодопомозі та увазі до один одного.

 

Коли: 28 грудня, 19.00

Де: Освітня станція 31В1 (вул. Пушкінська 31В1)

 

 

* * * 

Тетяна Корнєєва  учасниця Школи перформансу в рамках фестивалю Дні мистецтва перформанс у Львові 2017,співзасновниця Live Art Lab - майстерні перформансу у публічному просторі. Працює у напрямках перформансу, інсталяції, ілюстрації та живопису. Аспірантка кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова.