Перша Бієнале довіри відкриється у Львові

У п’ятницю, 19 жовтня, 10:00, у парковій аудиторії Центру Шептицького (вул. Стрийська, 29) відбудеться відкриття Першої Бієнале довіри.

 

Перша у світі Бієнале довіри розпочнеться натхненним виступом британського урбаніста, ідейного натхненника Бієнале Чарльза Лендрі.

 

Він уже був у Львові – у березні цього року Лендрі розповідав про концепцію креативного міста на форумі «Креативний прорив». Саме тоді, у дискусіях із представниками бізнесу викристалізувалася думка про те, що дуже багато процесів в родині, суспільстві або підприємництві, не говорячи вже про політику або державотворення, спираються на довіру. І тому цей фундамент потрібно розбудовувати.

 

«Довіряти страшно, коли довіра – ще не усталена практика, і здається, що ми йдемо наосліп. Нам стає менш лячно лише тоді, коли через власний досвід маємо докази: довіра до особи або інституції спрацювала. У рамках Бієнале довіри ми зможемо саме практикувати довіру – через експерименти в реальному житті», – каже Лендрі.

 

За півроку ініціативна група Бієнале довіри встигла підготувати триденну програму насичених подій, яка включатиме академічне осмислення довіри, практичні заходи та мистецькі проекти.

 

На відкритті Бієнале, після виступу Чарльза Лендрі, вручать нагороди переможцям Міжнародного конкурсу плакатів на тему довіри. Троє найкращих, обраних з-поміж п’ятисот робіт, розділять призовий фонд у розмірі €6000. Оголошуватиме результати конкурсу голова міжнародного журі, проректор Познанської академії мистецтв у Польщі, Яцек Ягельський.

 

 

Програма Бієнале.