Перша в Україні Школа урбаністики готує «(RE)START»

Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions відкриває CANactions School – некомерційну платформу для післядипломної освіти з урбаністики, що наразі не має аналогів в Україні. Вона готуватиме спеціалістів, що здатні втілювати проекти з розвитку міських територій в міждисциплінарних командах під кураторством провідних міжнародних експертів.

 

Ілюстрація з офіційного сайту CANactions School

 

Тема першого навчального року Школи урбаністики – «(RE)START». Вона розкриє такі питання: яким є сучасне місто? У чому специфіка міст України? Хто сьогодні визначає їх розвиток? Як зробити цей процес більш ефективним та відкритим? Навчання здійснюватиметься у рамках Студії відомого швейцарського урбаніста Урса Томанна (Urs Thomann), який тривалий час був заступником директора «Вінницького муніципального центру містобудування і архітектури».

 

Учасниками курсу стануть 12-16 українських та міжнародних фахівців з урбаністики, архітектури, транспортного планування, економіки, містобудування, культурології, соціології, юриспруденції. Перший семестр школи триватиме з 14 вересня до 18 грудня в Києві. Навчання проводитиметься виключно англійською.

 

Найкращі учасники Студії#1 Школи CANactions отримають змогу долучитися до подальшої роботи над розробкою стратегії розвитку міста, отримати можливість стажування за кордоном в інституціях-партнерах Школи CANactions або стати частиною команди, що займатиметься реформуванням містобудівної галузі в Україні.

 

Деталі та умови вступу до Школи урбаністики – на офіційному сайті CANactions School.