Персоніфіковані емоції Олени Пронькіної

Культурна  лабораторія EDUCATORIUM представляє персональну виставку Олени Пронькіної  "Про що ти думаєш?", яка є дослідженням внутрішнього світу людини та її складних зв’язків з реальністю.

 

Тут і далі — роботи Олени Пронькіної

 

За допомогою особливого сюжетного наповнення та вигадливих образів авторка розповідає історію особистості, що перебуває у роздумах, у глибокому проживанні свого стану та спробі усвідомити себе в цьому світі. Взаємодії вигаданих персонажів передають тонкі емоції й гротескні втілення різних внутрішніх якостей. Глядач може впізнати в них власні переживання, сумніви та запитання, полярні відчуття та суперечливі думки. Художниця викриває приховані протиріччя, виносить їх на розсуд світу у вигляді напівреальних форм.

 

 

"Назва проекту "Про що ти думаєш?" не є зверненням до глядача, це символізація внутрішніх процесів з якими кожному, як і мені, доводиться стикатися. Бути самому собі опонентом інколи виявляється певним випробуванням, коли маскування аргументами та оманливими висловлюваннями стає неможливим. І таким чином я, немов би один-на-один зі своїми вигаданими двійниками, опиняюся в чистому просторі, де під ногами в мене тільки повітря. А щодо стороннього глядача, то мені лишається привітати його у світі моїх відображень", — розповідає Олена Пронькіна про свій задум.

 

Проект "Про що ти думаєш?" є своєрідним відгуком художниці на тендітні вібрації особистого світовідчуття. Її полотна — це живописні втілення глибинних міркувань та емоцій.

 

Виставка відкриється 1 листопада о 19.00.