«Плоди землі» виростуть із українських фотографій

Український фотограф Ігор Гайдай презентує серію «Фотокопії. Плоди землі» в галереї «Триптих Арт». У знімках плодів митець фіксує «елементи Всесвіту».

 

Ігор Гайдай. Із серії «Фотокопії. Плоди землі»

 

«Серія фотографій є простою за своєю ідеєю та екзистенціальною за суттю. Вдивляючись у плоди землі, які ми бачимо щодня, розуміємо їх непросте походження, і питань виникає більше, ніж відповідей. Фотографії допомагають нам зрозуміти, що у створенні цих об'єктів є щось надпотужне. Тобто, пояснення створення цих організмів випадковим зіткненням мікрочастинок у космічному просторі видається не переконливим. Думки про щоденне та глобальне розділені тонкою ниткою нашої уваги. Виконуючи документальну репродукцію об'єкта, я скеровую увагу глядача на велике через малі об'єкти», – розповідає про проект автор.

 

Ігор Гайдай. Фото: journal.foto.ua

 

Ігор Гайдай народився 1961 р. у Харкові. Фотограф, засновник та співвласник ТОВ «Гайдай студія» та галереї «Камера», автор трьох фотокниг. Працював викладачем у Київському театральному інституті ім. І. К.-Карого, на київській кіностудії імені О. Довженка. У 1990-1995 рр. — співзасновник та співвласник першої в Україні студії рекламної фотографії «Студія 16», із 1995 по теперішній час — засновник та арт-директор ТОВ «Гайдай студія». З 2002 студія перейшла на впровадження та продюсування власних авторських проектів і пропагування світової фотографії в Україні та української фотографії в Європі. Проекти Ігоря Гайдая експонувалися в Україні, Німеччині, Австрії, США, Естонії, Великобританії, Франції, Швейцарії, Білорусі, Росії, Польщі.

 

Вернісаж виставки «Фотокопії. Плоди землі» відбудеться 11 листопада о 18:00 за адресою: м. Київ; вул. Десятинна, 13. Вона триватиме до 24 листопада.