"Площа Свободи" у ЄрміловЦентр

4 березня у ЄрміловЦентр відкрилася виставка “Площа Свободи”.

«Головна мета проекту - вказати на необхідність переходу від формату «Площі Свободи» до «Простору Свободи» в мистецтві і в свідомості людей. Усі люди в рівній мірі мають право на свободу проявів і свободу творчості. Природа заклала в кожну людину індивідуальність, тому будь-яка ієрархічна система і тиск ззовні обмежують дії, породжують невдоволення одновекторністю дій і, як наслідок, прагнення до свободи. Усе це стає причиною революцій, боротьби за свободу і рівноправність. Тому формування і пошук нових смислів, способів життя і взаємодії, нових форм мистецтва - спільний процес для вільних людей, що дивляться в майбутнє,» - йдеться у прес-релізі.

 

У назві виставки фігурує тематика міста, що є віртуальною (образною) моделлю світу, в якому ми живемо. Мистецтво не лише частково відображає цей світ, розкриваючи його нариви, але і задає вектор нового життя.

 

Серед учасників проекту: Олексій Сай, Анна Звягінцева, Артем Волокітін, Віталій Кохан, Група GAZ, Група IMAGINATION, Група Freаk Kitchen (Ганна Бикова, Ольга Матвєєва, Олександр Юрін), Добриня Іванов, Костянтин Зоркін, Леся Хоменко, Марія Куликовська, Назар Білик, Наталія Зотикова, Микита Кадан, Микита Кравцов, Микола Рідний, Олекса Манн, Відкрита група, Роман Мінін, Степан Рябченко, Тетяна Малиновська, Уляна Биченкова, AZA NIZI MAZA, Temporary group.