Польський архітектор Мачей Сіуда прочитає лекцію в Києві

Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію Мачея Сіуди «Архітектура побудована з повітря», яка відбудеться у четвер, 14 червня, о 19:00 годині в галереї ДУКАТ, вулиця Рейтарська, 8Б, Київ.

 

В лекції буде викладена історія про зворотну сторону будівель та показані багаторічні дослідження щодо використання повітря як будівельного матеріалу в фізичному та атмосферному сенсі. Спираючись на три різні проекти: тимчасовий павільйон, виставку та школу, Мачей Сіуда представить дизайн як процес організації та контролю повітря стінами та перегородками.

 

Мачей Сіуда 

Зображення надане організаторами

 

Мачей Сіуда (Maciej Siuda) — фіналіст міжнародного конкурсу ARCHIPRIX, MIT Boston, його роботи були представлені в музеї Гугенхайма в Нью-Йорку. Номінований в польському конкурсі SARP на Диплом року, отримав нагороду в конкурсі BETON. Стипендіат Facultad de Arquitectura Politecnica de Valencia, а також майстерні SQ Arquitectos (Valencia). Працював як архітектор в майстернях в Мадриді, Аліканте і Токіо. Зараз працює в своїй майстерні в Варшаві, а також є керівником відділу архітектури в School of Form м. Познань.


Вхід вільний за реєстрацією.

 

Мова: Англійська