Польський художник навчить мистецтву перформансу

25-27 січня художник-перформансист із Любліна Вальдемар Татарчук влаштує лекції та воркшопи в рамках проекту «ОБРАЗ». На них він розповість про мистецтво перформансу.

 

Фото - Henry Chan (с)

 

До участі в 3-х лекціях і воркшопах Татарчука запрошуються як молоді художники, так і звичайні любителі мистецтва. Митець використає зібрану протягом років багату колекцію відео-матеріалу, аби проілюструвати обговорені питання. На заходах можна буде дізнатися про найвидатніших перформансистів світу: Марину Абрамович, Йоко Оно, Естер Феррер, Алестера МакЛеннона. Переклад забезпечить художник Ярослав Фатимський. Зареєструватися можна тут.

 

Вальдемар Татарчук - художник перформер, творець інсталяцій і відео. У 1999 році заснував Осередок Мистецтва Перфомансу для презентації, популяризації та вивчення цього медіума мистецтва. Вальдемар – організатор міжнародних фестивалів мистецтва перфомансу. Із 2010 року працює директором Галереї Лабіринт (Люблін, Польща), котра виставляє найважливіших польських художників, а також співпрацює з закордоними авторами - VALIE EXPORT, Естер Феррер, Річард Лонг, Микита Кадан, Алевтина Кахідзе, Ярослав Футимський. Вальдемар бере активну участь у міжнародних мистецьких подіях у Європі, Азії, Північній Америці. З регулярністю організовує польсько-українські проекти. Провадить майстер-класи перфомансу, використовуючи у них власний досвід художника, куратора і дослідника мистецтва перфомансу.

 

Минулого грудня зустріч із Вальдемаром Татарчуком також відбулася в НХМУ.