Port creative hub покаже «Чого ви хочете?»

3 лютого о 19.00 у Port creative hub в рамках програми студій для молодих художниць(-ків) PortArtStudio буде представлено проект Катерини Лібкінд і Катерини Лесів «Чого ви хочете?».

 

Протягом тижня авторки проекту ставитимуть запитання художникам і кураторам, щоб вибудувати свої власні відповіді на запитання, які стосуються художньої практики. Участь у проекті передбачає усамітнення кожного учасника: перебування у пустому просторі галереї протягом доби без будь-яких джерел інформації для формулювання відповідей.

 

Розмова художників і кураторів буде задокументована шляхом відеофіксації, а також за допомогою зінів*, у яких буде розміщено фото фрагментів побуту учасників під час перебування в експозиції, інформацію щодо їх діяльності або частини біографії.

 

Катерина Лібкінд. Натурник на Кубі (робота із попередніх проектів мисткині)

ogo-art.com

 

«Цікавим став діалог з глядачем. У цьому конкретному випадку глядачами є художники, куратори або люди, що так чи інакше пов‘язані з мистецтвом. Ми вирішили поставити їм прямі запитання і таким чином знайти і свої відповіді на них. Людям часто потрібно не більше ніж тиша, щоб усвідомити те, що насправді з ними відбувається», — розповідає художниця Катерина Лесів.


Ідея проекту остаточно сформувалась після поїздки художниць в Берлін, де презентувався проект Сandice Breitz Love story.

 

*Зін (magazine, fanzine — з нім. журнал) — це любительское малотиражное незалежне видання, найпоширеніша форма самвидаву.

 

Коли: 3 лютого – 15 лютого, 14.00 – 20.00

Де: Port creative hub, вул. Набережно-Хрещатицька, 10-А