Працівники з Еміратів відновлять протести в Музеї Гуггенхайма

Наймані працівники Музею Гуггенхайма (США, Нью-Йорк) з Об’єднаних Арабських Еміратів відновлять протести в приміщенні закладу. За словами протестувальників, дирекція музею зірвала із ними перемовини.

 

Протести в Музеї Гуггенхайма (травень 2015)

 

Протягом останніх двох років члени еміратської громадської організації «G.U.L.F.» зверталися до Музею Гуггенхайма з проханням переглянути умови їхніх трудових контрактів. Дирекція закладу відповіла, що пункти договору, в яких зацікавлена організація, не перебувають під її прямою юрисдикцією. Після цього представники «G.U.L.F.» влаштували в приміщенні музею акції протесту, під час яких навмисне демонстрували підроблені твори мистецтва. Згодом керівництво закладу все ж пішло на контакт із протестувальниками, але за якийсь час припинило перемовини, назвавши їх не конструктивними.

 

«Оскільки Гуггенхайм припинив перемовини, ми вважаємо, що час мовчання закінчено. Ми відновимо протест у Нью-Йорку та інших відділеннях музею», – йдеться в заяві «G.U.L.F.». «Організація продовжує поширювати неправду про наш заклад. Їхня мета – не вирішити проблему, а зашкодити Гуггенхайму», – віповідає речниця музею Тіна Ваз.

 

Нагадаємо, в січні цього року Музей Гуггенхайм виставив частину експозиції в інтернет.

 

Джерело: nytimes.com