ПРИНТ ФЕСТ 2/100: у Києві вдруге пройде фестиваль ручних технік друку

14 травня з 12.00 до 19.00 в культурному просторі Plivka (м. Київ, вул. Васильківська, 1) пройде ПРИНТ ФЕСТ 2/100 — щорічний захід, присвячений мистецтву принту й покликаний просувати митців, що працюють в галузі тиражної графіки. Фестиваль було започатковано у 2016 зусиллями двох українських дизайнерських майстерень — «СЕРІ/ГРАФ» та «Kopia #0».

 

Тут і далі — ПРИНТ ФЕСТ 1/100. 2016 рік

Фото: Фейсбук-сторінка фестивалю

 

На думку організаторів фестивалю, попри те, що в Україні багато митців, які працюють з літографією, шовкографією, ліногравюрою, офортом та іншими техніками естампу, мистецьких заходів, що об'єднували б однодумців та створювали б платформу для саморепрезентації авторів, що працюють в цих галузях, відбувається дуже мало, та й ті переважно у скромних форматах — за зачиненими дверима майстерень, у напівпідвальних радянських офортних, при університетах та в гаражних шовкографних студіях.

 

 

Принт об'єднує майстрів станкової графіки, вуличних митців, ілюстраторів й багатьох інших творчих людей. Це доступний та демократичний вид мистецтва — екземпляри одного тиражу можуть одночасно висіти в галереї та у вас вдома. Ініціатори Принтфесту прагнуть, щоб кількість людей, які вважають, що відтиск на папері — це мистецтво, постійно й стрімко зростала, а художники-графіки вилізли зі своїх майстерень на світло й погрілися в променях уваги та інтересу публіки.

 

 

На фестивалі-ярмарку усі охочі зможуть купити авторські твори мистецтва й дізнатися багато цікавого про методи їх створення. Крім цього у рамках заходу пройде лекційна програма, відбудуться майстер-класи з технік друку й виставка принтів "Шар/Слой/Layer". Умови участі у виставці можна знайти тут.

 

Аби долучитися до маркету на ПРИНТ ФЕСТ 2/100 необхідно заповнити заявку на участь.

 

Вхід вільний.

 

Читати також: Чітко за графікою: фестиваль «ПРИНТ ФЕСТ» 

 

Фейсбук