Ральф Ругофф призначений куратором Венеційської бієнале у 2019 році

Наступна 58-е бієнале відкриється в 2019 році 11 травня і триватиме до 24 листопада. Захід пройде під керівництвом Ральфа Ругоффа.

 

З 2006 року Ругофф є директором галереї Гейворда в Лондоні, у якій організував такі виставки, як «Невидимий: Мистецтво про невидиме 1957-2012» (2012) та «Людський фактор: Малюнок у сучасній скульптурі» (2014) . Він також був куратором 13-ої Ліонської бієнале (La Vie Moderne) у 2015 році, а в 2000-му році був призначений директором Інституту сучасного мистецтва CCA Wattis в Сан-Франциско.

 

Ральф Ругофф

Фото: ARTnews

 

«Венеційська бієнале — це найстарша та найпрестижніша виставка у своєму роді на міжнародному рівні, і я дійсно з нетерпінням чекаю цього нового виклику разом із важливим відкриттям газети" Гейворд" та майбутньої виставкової програми у наступному році»,  говорить Ругофф.

 

Президент Бієнале Паоло Баратта зазначає в своїй заяві, що «призначення Ральфа Ругоффа підтверджує головну мету Бієнале:  визначити виставку як місце зустрічі між відвідувачами, мистецтвом та художниками».

 

57-е Венеційська бієнале, яка завершилась 26 листопада, включала 86 офіційних національних павільйонів і набрала рекордну кількість відвідувачів —понад 615 000. Основний проект "Viva Arte Viva" організувала Крістін Масель, головна кураторка Центру Помпіду в Парижі.

 

Джерело: theartnewspaper.com