Реєстрація на Всеукраїнський фестиваль писанок-2017 триває

Кілька днів тому відкрилася реєстрація на участь у VII Всеукраїнському фестивалі писанок, що відбудеться в Києві 13 квітня—2 травня 2017 року. Основна мета проекту — в одній експозиції об'єднати твори українських митців, які представлять своє бачення розпису традиційних писанок та писанок мальованок. 

 

 

Долучитися до фестивалю й розмалювати великодні яйця розміром від 5 см до 2 м можуть всі охочі. Усі учасники дійства безкоштовно отримають заготівку яйця зі склопластику (майже з 1 метр висотою) та акрилові фарби.

 

За словами організаторів, кількість учасників фестивалю цього року буде збільшено до 585 й розподілено на 3 категорії:

 

- авторська писанка

реєстрація

- традиційна писанка

реєстрація

- дитяча писанка

реєстрація

 

 

Твори учасників фестивалю будуть представлені в історичному центрі Києва: на Софійській площі, Володимирському проїзді, Михайлівській площі та в парку "Володимирська гірка" у рамках масштабної експозиції "585 Художників". Найбільшу частину проекту (374 авторські писанки-мальованки, всеукраїнську колекцію традиційних писанок та зону майстер-класів) вмістить Софійська площа. На Михайлівській площі виставлять писанки, що репрезентують традиційні розписи регіонів України.  

 

У цьому та інших своїх проектах організатори фестивалю, команда FOLK UKRAINE, прагнуть поєднувати європейський рівень та національний колорит.