Російський бізнесмен створює арт-яхти

Василь Клюкін – архітектор, благодійник, бізнесмен, а відтепер ще дизайнер яхт. Митець із Росії перетворив електростанцію на власну творчу майстерню, де робить із плавзасобів справжні витвори мистецтва.

 

Тут і далі – арт-яхти Василя Клюкіна

 

Клюкін вважає, що кожен корабель повинен мати неповторний індивідуальний вигляд. Одним словом його можна описати як футуристичний. Його арт-яхти мають і не менш різносторонні назви: «Манхеттен», «Лебідь», «Мондріан», «Червона акула» тощо.

 

 

 

 

«Якщо ви навіть побудуєте найбільшу яхту в світі, завжди знайдеться хтось багатший за вас, хто поб’є ваш рекорд. Я не хочу брати участь у цих змаганнях. Мені просто потрібна особлива яхта. Я не хочу, щоб її краса відпливла від мене, коли хтось почне робити свою», – розповідає росіянин про свій проект.

 

 

 

 

Художник також має в творчому доробку книгу «Проектуючи легенди» («Designing Legends»). Вона складається із 300 сторінок і містить зображення та розповіді про 50 проектів Клюкіна, серед яких – вежі, будинки опери, музеї, офіси та ін. Його перша виставка відбулася в 2013 році.

 

Джерело: beautifuldecay.com