Розпочато спорудження павільйону ОАЕ до виставки Dubai Expo 2020

Розпочалося будівництво на одній з центральних конструкцій майбутньої виставки Dubai Expo 2020  павільйоні ОАЕ, розробленому іспанським архітектором Сантьяго Калатравою.

 

Надихаючись формою літаючого сокола, Павільйон ОАЕ охоплює понад 15 000 квадратних метрів і чотири поверхи, включаючи 1717 квадратних метри. В мезонінах, тобто напів’ярусах, площею 588 квадратних метрів  розташують допоміжні функції, а решта два поверхи, що містять 12 000 квадратних метрів виставкового простору, покажуть експозицію, що відповідатиметемі  виставки:  "Об’єднання думок, створення майбутнього".

 

ArchDaily

 

На вирішальній церемонії голова вищого комітету Dubai  Expo 2020 Шейх Ахмед Бен Саїд Аль Мактум позиціонував дизайн будівлі як символ еміратської традиції та майбутнього: «Павільйон ОАЕ, безсумнівно, буде одним з найвидатніших пам'яток Expo 2020. Це буде чудова можливість поділитися нашою еміратською культурою і досягненнями, які демонструють наше амбіційне бачення майбутнього. Павільйон буде архітектурним чудом, що всі сім Еміратів можуть по праву пишатись, як зараз, на перших етапах, під час Експо, так і тоді, коли це стане міцною іконою нашого народу».

 

ArchDaily

ArchDaily

 

Джерело: ArchDaily