Секс і психоделіка в малюнках Phazed

Phazed – творчий псевдонім аніматора з Канади Жана-Франсуа Пейнчо. Пейнчо працює на дитячому ТБ-шоу «Wild Kratts», а у вільний від роботи час створює анімовані малюнки, в яких поєднує секс і психоделічні мотиви.

 

Тут і далі – роботи Phazed

 

Славу в інтернеті Phazed отримав після того, як його сторінки в Facebook, Instagram і Tumblr заблокували за еротичний контент, який художник розміщував від свого імені.

 

 

В творчості Жану-Франсуа допомагають знання та навички з різних галузей мистецтва. Протягом року він вчився на розробника відео-ігор, ще рік опановував анімацію, а працювати із Photoshop навчився завдяки урокам на YouTube.

 

 

Phazed не приховує, що вживає речовини для розширення свідомості. Вони не лише додають художникові натхнення, а й рятують його в найбільш важкі життєві моменти – наприклад, під час депресії, знущань за шкільних років і проблем у спілкуванні з батьком.

 

 

 

«Секс і психоделіка стали дуже красивими та надихаючими досвідами в моєму житті. Це злиття. Я відчуваю, що психоделіка та секс можуть допомогти вийти за межі свого его і намацати чистий стан буття — життя в даний момент», – впевнений митець.

 

 

 

Джерело: shogofawafa.wordpress.com

 

Переклад: Катерина Пташка