Семінар «Мистецтво та авторське право»

23 листопада о 19.00 у INVERIA flow space відбудеться семінар, присвячений питанню авторського права у мистецтві «Мистецтво та авторське право. Пиши як художник, думай як юрист».

 

В останні роки мистецтво часто стає інструментом реклами як у корпоративній, так і в професійній галузі. Епоха креативних професій поглинула світ повністю настільки, що сьогодні вона стала трендом міжнародної освіти.

 

Однак, варто визнати, що серед представників творчих професій часто панує юридична некомпетентність. Це спричиняє необізнаність митців стосовно власних прав та авторських прав на ті роботи, які вони можуть використовувати у власній діяльності. У таких випадках не уникнути як ризиків, так і значних фінансових втрат, адже порушення авторських прав сьогодні є злочином.

 

На семінарі всі охочі зможуть обговорити питання юридичної грамотності серед представників творчих професій, а також те, що часто замовчують юристи. У ході дискусії можна буде з’ясувати, що вважається вільним використанням творів мистецтва і як не порушити права авторів. Окрім того, учасники дізнаються, чи можна використовувати роботи інших авторів без їх дозволу, якщо ви, наприклад, - найдорожчий художник США.

У рамках семінару будуть висвітлені такі теми:

1. Мистецтво як спосіб просування.

2. Мистецтво та монополія – точки перетину

3. Від незаконного до законного використання – одне гіперпосилання. Але не завжди

4. «Хьюстон, у нас проблеми»: а чи не укласти нам договір?

 

Семінар буде корисний для: художників, фотографів, ілюстраторів, дизайнерів, маркетологів та PR-спеціалістів, копірайтерів, блогерів та всіх представників творчих професій.

 

Спікер: Ganna Prokhorova – адвокат з досвідом роботи у сфері захисту авторського права більше 12-ти років, художниця.

 

Окрім вищої юридичної освіти Ганна також має спеціальну вищу освіту у галузі інтелектуальної власності, випускниця курсів по арт-праву при Sotheby's Institute of Art, курсів міжнародного приватного права при Академії міжнародного права в Гаазі. Також є автором низки статей з питань, пов’язаних із авторським правом та культурною спадщиною. Член Асоціації юристів України, Асоціації адвокатів України, Міжнародної асоціації по торговим маркам (INTA).

 

Місце проведення: INVERIA flow space Конференц-центр
Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 49А
Дата: 23.11.2018
Початок реєстрації о 18:40.

Реєстрація https://goo.gl/JodHxN

Довідки за тел.:

+38(096)-636-92-50‎;
+38(095)-795-37-59;
info@artpeople.space