Сервіс Bookowina випустив серію арт-букбоксів разом з видавництвом ArtHuss

Коробковий книжковий сервіс Bookowina вперше в Україні презентує лімітовану коробочку зі світовим бестселером про мистецтво українською від ArtHuss.

 

У спеціальний випуск коробочки BookowinaART для букохоліків увійде книжка від ArtHuss із серії «Ukrainian Art Book», що популяризує найкращі взірці перекладного та українського нон-фікшну, традиційна пляшка доброго місцевого вина та невеличкий сувенір від команди. Інформація про те, що за видання опиниться в коробочці буде розсекречена, як тільки всі пакунки опиняться у адресатів. Ефект сюрпризу — один із головних принципів сервісу Bookowina. Відомо тільки, що український переклад цього видання від ArtHuss вийшов першим серед пострадянських країн.

 

 

BookowinaART — справжній виклик для ринку коробочок із книгами, впевнені співзасновниці Bookowina. Як правило, сервіси передплати коробочок пропонують масову літературу. Поки до букбоксів від Bookowina потрапляла виключно вибрана художня література. Однак сервіс вважає своїм покликанням розширювати горизонти передплатників.

 

Команда сервісу давно придивлялася до видань ArtHuss, оскільки важливим критерієм для підбору книг у коробочки є якість перекладу, обкладинки, поліграфії, новизна видань. Тому пропозиція співпраці від ArtHuss одразу ж трансформувалася в можливість зробити невелику революцію та довести, що українці готові голосувати гривнею за якісний продукт і сервіс.

 

 

Це вже довели черги на цьогорічний Книжковий Арсенал і, власне, існування коробочок із книжками і вином Bookowina. Як виявила команда сервісу, що запустився в лютому цього року, книжки і вино в одній коробці мотивують їхніх передплатників читати не масову літературу, а якісну українську та перекладну. Можливо, секрет у тому, що для кожного клієнта набір із двох книжок обирають індивідуально, спираючись на дані з короткої анкети або інформацію в профілях соціальних мереж. А можливо — у поєднанні вина й художньої літератури в одному наборі. Кожний п’ятий передплатник залишає відгук, де зізнається, що ніколи б не обрав книги з коробочки в магазині, однак отримав велику насолоду від читання. А кожен десятий — стає постійним передплатником букбоксу.

 

Команда Bookowina сподівається, що спільний проект з ArtHuss — тільки перший серед багатьох.

 

 

Як замовити? 

 

Замовити спеціальну коробочку BookowinaART можна тільки з 3 до 23 липня 2017 року на сайті www.bookowina.box або на сторінці www.facebook.com/bookowina/. Усього для замовлення за спеціальною ціною в 450 грн будуть доступні 20 букбоксів.

 

Доставка відбуватиметься одночасно всім замовникам у період з 1 до 6 серпня 2017 року.