«Що в мені є від жінки?». Знають художниці з України та Польщі!

«Що в мені є від жінки?» – виставка феміністичного мистецтва, що триватиме з 19 листопада до 21 грудня в Центрі візуальної культури (м. Київ; вул. Глибочицька, 44; 2-й поверх). Відповідь на це запитання дадуть художниці з України та Польщі.

 

Ілюстрація до проекту

 

Учасниці «Що в мені є від жінки?»:

 

Польща: Анна Баумґарт, Івона Демко, Алісія Жебровська, Урсула Клуз-Кнопек, Анка Лесняк, Алека Поліс, Ева Юшкевіч, Зузанна Янін.

Україна: Оксана Брюховецька, Ксенія Гнилицька, Гриця Ерде, Аліна Клейтман, Аліна Копиця, Ірина Кудря, Марія Куликівська, Валентина Петрова, Аліна Якубенко.

 

Кураторка проекту – Оксана Брюховецька.

 

«Нині ми живемо у світі, де стала можливою реалізація політичної вимоги рівності статей, незважаючи на реальні чи уявні відмінності між ними. Це означає необхідність всебічного осмислення явищ дискримінації, а також аналіз конструктів “маскулінного” та “фемінного”. Говорячи про “жіноче”, важливо надати голос для висловлювання самим жінкам. Мета виставки – представити твори сучасного мистецтва, в яких художниці говорять про існування жінок у сучасності та історії, про гендерні ролі, а також про жіночу тілесність, практики і життєві ритуали», – розповідають організатори експозиції.

 

Вхід на виставку «Що в мені є від жінки?» – вільний.