Сьогодні відбудеться вручення премії The Art Newspaper Russia

Сьогодні, 4 квітня, у виставковому залі «Манеж» (Москва) відбудеться II щорічна церемонія вручення премії The Art Newspaper Russia.

 

Премія вручається редакцією газети The Art Newspaper Russia з урахуванням думки експертного співтовариства за результатами 2013 року. Лауреати будуть визначені в п'яти номінаціях: «Книга року», «Виставка року», «Музей року», «Реставрація року» та «Особистий внесок».

 

Премія The Art Newspaper Russia була заснована для заохочення діяльності, що сприяє збереженню та визнанню значущості художньої спадщини, приватних ініціатив у сфері мистецтва, розвитку художнього ринку тощо.

Лауреати премії отримають в якості призу скульптуру художника Сергія Шеховцова, який представляв Росію на Венеціанській бієнале (2010) і бієнале сучасного мистецтва в Сан -Паулу (2004). Режисером церемонії вдруге стане Олексій Агранович - режисер- постановник і арт-директор декількох кінофестивалів. На церемонії очікується близько 500 гостей. Торік лауреатами пермії стали директор Державного інституту мистецтвознавства Наталія Сиповська, співробітниці ГМИИ ім. А. С. Пушкіна Вікторія Маркова та Зінаїда Бонамі, архітектори реставрації Арсеналу в Нижньому Новгороді Євген Асс та Олександр Єпіфанов, голова правління Єврейського музею і центру толерантності Борух Горін і співвласник ярмарки VIENNAFAIR Дмитро Аксьонов.

 

The Art Newspaper Russia - єдине в Росії інтернаціональне видання, присвячене мистецтву. Газета входить до складу однієї інформаційної мережі поряд з англо-американською The Art Newspaper, італійською Il Giornale dell’Arte, французькою Le Journal Des Arts і грецькою Ta Nea Tis Technis. У 2013 році до групи видань Umberto Allemandi приєдналися китайська і гонконгська версії The Art Newspaper China. Ці видання задумані як аналог великих суспільно-політичних газет, що спеціалізується на подіях у світі мистецтва. Газети мережі поширюються в 60 країнах.