Стартував конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку‒2017»

29 серпня о 10.00 офіційно стартував конкурс «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст в Україні‒2017».

 

Про початок конкурсу оголосили заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе спільно з Уповноваженим Міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та ядерної безпеки Федеративної Республіки Німеччина (BMUB) з питань політики міського розвитку Олівером Вайгелем.


Конкурс «Лейпцизька премія» оголошується вже вдруге. В рамках цьогорічного конкурсу відзначаються показові проекти, що вже були втілені в Україні і роблять міста комфортнішими для життя. Призовий фонд конкурсу має бути використано для фінансування подальших етапів проекту.

 

Зображення: Фейсбук-сторінка конкурсу


 

Даний конкурс має мотивувати українські міста використовувати методику сталого розвитку та шляхом участі в конкурсі ділитись своїми проектами з широким колом громадськості. Він має на меті показати, якого ефекту можна досягнути, докладаючи зусиль до досягнення більшого рівня комфорту життя в містах. «Лейпцизька премія» відзначає вже реалізовані заходи і надає підтримку майбутнім фазам реалізації проекту, що знаходяться на стадії планування. 


Конкурс на «Лейпцизьку премію» оголошується в рамках співпраці між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) та Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та реакторної безпеки Німеччини (БМУБ). Організатори хочуть таким чином підтримати реформи в українських містах згідно цілей «Лейпцизької хартії розвитку сталого європейського міста» , а також підсилити використання методики інтегрованого розвитку міста в муніципальних проектах та серед фахівців.

 

Фото: Платформа


Основними цілями «Лейпцизької хартії» є зміна секторального підходу до розвитку міста на інтегровану стратегічну методику, а також підтримка самоорганізації мешканців та підвищення ефективності міських адміністрацій. Щоб підкреслити методичний зв’язок з «Лейпцизькою хартією», премію було названо «Лейпцизька премія інтегрованого розвитку міст в Україні».


Проведення конкурсу відбувається під патронатом Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з української сторони та держсекретаря Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та реакторної безпеки Німеччини (БМУБ) Гунтера Адлера з німецької сторони.

 

УМОВИ УЧАСТІ

 

Джерело