Студенти КАМА обіцяють влаштувати "коротку амбітну мистецьку акцію"

12 травня о 18.30 відбудеться відкриття проекту "Коротка Амбітна Мистецька Акція", який буде представлено в рамках фестивалю "Німі ночі 7 ½" у Довженко-Центрі. Виставка "КАМА" стане результатом взаємодії молодих художників та арт-менеджерів — студентів Kyiv Academy of Media Arts, курсу Contemporary Art: Artist and Art Management. До експозиції увійдуть роботи 8 художників, виконані у різних медіа (відео, інсталяції, фотографії, лайтбокси, просторові об’єкти, перформативні дії та інше).

 

Учасники виставки

 

Учасники виставки: Ольга Гуріна, Марина Денисенко, Олена Коен, Андрій Лобов, Богдан Мороз, Олег Пімченко, Олександр Резніков, Ганна Черемних

 

Протягом навчання автори ставили запитання про те, що є мистецтвом та де проходять його межі сьогодні. Осмислюючи сучасний мистецький процес в діалозі з кураторами та викладачами курсу, студенти пройшли шлях зміни власних поглядів та ідентичностей. Готуючись до виставки в Національному Центрі Олександра Довженка художники працювали з новими для себе художніми формами та суттєво переосмислили попередню мистецьку практику. Подібний процес трансформації переживає в даний момент і Довженко-Центр, який перетворюється з кінофабрики на впливову міждисциплінарну культурну інституцію.

 

 

Тьютор курсу художників, Леся Хоменко, коментує свою взаємодію зі студентами: "Практикум з художниками в КАМА — це години, години після годин, розмов, питан ь, на які можливо і нема відповіді. Обговорення завдань, деконструкція власного позамистецького досвіду, можливо робота з ідентичністю та аналіз структури роботи, розмови про медіа, про контекст, про те, що критика – це загострена увага, а не осуд, на що треба звернути увагу, де треба відкинути зайве, що треба почитати, як увімкнути плазму, вже вимикають світло і треба іти додому, або хтось знає щось краще за тебе і суть не в тому, щоб вчити і зрештою, головне — це увага".

 


 

Виставка доступна для вільного відвідування протягом двох днів:

12 травня з 18.30 до 23.00

13 травня з 11.00 до 18.00

 

В програмі заплановані екскурсії, які проведуть менеджери курсу:

13 травня о 14.00 та о 16.00

 

Кураторки курсу: Ольга Балашова, Лізавета Герман, Марія Ланько

 

Тьютори художників: Леся Хоменко, Іван Світличний

Тьютор арт-менеджерів: Марія Задорожна

 

Менеджери проекту: Мія Асташева, Валерія Голоскокова, Роман Керницький, Ольга Остапчук, Анна Леденева, Жанна Петренко, Олександра Погребняк, Юлія Рахманова

 

Виставка є фінальним етапом курсу Contemporary Art для художників та арт-менеджерів, розробленого Kyiv Academy of of Media Arts та реалізована за підтримки Національного центру Олександра Довженка в межах фестивалю "Німі ночі 7 ½ Mute Nights Festival".