Stupid.magic.team презентували мурал у школі Projector

Команда ілюстраторів stupid.magic.team презентувала мурал на стіні школи дизайну Projector, створений у творчій колаборації. Автори ілюстрації: Варвара Перекрест, Антон та Русалія Або, Анастасія Євтушенко, Аліна Кропачова та Оля Музиченко. Про задум розповідає Анастасія Євтушенко.

 

Ми хотіли створити ілюстрацію, яка розкаже про внутрішній світ Проджектора. У школі 60 курсів — тут вчаться, відпочивають та знайомляться абсолютно різні люди. Своїм артом ми хотіли передати це різноманіття.

 

 Усі зображення надано школою Projector

Стіна з ілюстрацією знаходиться у внутрішньому дворику, де студенти і коворкери відпочивають та працюють над проектами. Ми самі вчилися на курсі у Варвари Перекрест і добре пам’ятаємо, що навчання — це тяжко і водночас весело. Тому додали гумору, щоб кожен зі студентів міг впізнати себе в одному з героїв.

 


Ми спільно обрали стилістику, в якій працювати і кожен намалював персонажа, через якого дотепно показав особливості професії. Наприклад, дизайнер відбиває нескінченний потік правок, гейм-девелопер сам грає з джойстиком, розробник — на фоні чайника, з якого йде пар у вигляді бінарного коду, а студент поруч провітрює голову від передозування інформацією.

stupid.magic.team — це шість незалежних ілюстраторів. Працювати командою — складно, бо іноді важко прийти до спільного бачення. Однак синергетичний ефект від співпраці створює результат, якого ти не міг передбачити.

 

 

Приємно розуміти, що твоя робота принаймні якийсь час існуватиме в реальному просторі, в офлайні. І ще приємніше бачити, що вона подобається людям — вони роздивляються, фотографуються, посміхаються. Це дуже круто!


Подивитися на ілюстрацію можна, якщо ви завітаєте в гості до коворкінгу Проджектор.