Сухоліт запрошує у живописні поля

Олександр Сухоліт влаштує нову виставку в галереї «Триптих Арт» (м. Київ; вул. Десятинна, 13), що відкриється 26 травня о 18:00. У проекті «Поля Сухоліта» відомий український художник покаже продовження попередніх живописних серій.

 

Олександр Сухоліт. «Зоране поле 5» (2016, полотно, олія). Тут і далі – роботи художника

 

«На зламі доби, на перехресті століть, серед стверджень “пост” і “нео”, мистецтво Олександра Сухоліта – про земні шляхи душі, про єднання душі й плоті. Олексанрові Сухоліту близькою є думка про загальну одушевленість  речей та явищ, про психофізичний паралелізм. Він впевнений у тому, що чуттєве і релігійно-ідеальне повинні бути розчинені одне в одному…», – говорить про творчість художника мистецтвознавиця Ольга Лагутенко.

 

«Озеро. Поле 8» (2016, полотно, олія)

 

«Поле 4. Дощ» (2016, полотно, олія)

 

«Поле 7. Квітень»

 

«Поле. Весна 2»

 

Олександр Сухоліт – член Національної спілки художників України. Живе та працює в Києві. Раніше в галереї «Триптих Арт» відбулися його виставки «Моря Сухоліта» (2011) та «Пейзажі Сухоліта» (2014). Роботи художника зберігаються в приватних колекціях України, Великобританії, США, Бельгії, Швеції, Данії, Швейцарії, Угорщини, Хорватії, Німеччини, Росії, Канади.