«ТанцЛабораторіум» зіштовхне мораль із етикою

«Art(out)ist» – виставка перформативного проекту «ТанцЛабораторіум», що відкриється 21 квітня о 19:00 в арт-просторі «Vozdvizhenka Arts House» (м. Київ; вул. Воздвиженська, 32). Митці покажуть найкращі відео-роботи за період 2011-2016 років, в яких проблематизується конфлікт між тілом і мораллю, естезисом та естетикою, специфічним і спільним.

 

 

ТанцЛабораторіум – мистецька група, що орієнтована на дослідження тілесних/перформативних практик та їхнього емансипаторного потенціалу. Діяльність ТанцЛабораторіум пов'язана з антропологією та сучасним мистецтвом. Нинішній склад проекту: Лариса Венедіктова, Ольга Комісар, Олександр Лебедєв.

 

«Мораль – це вірус, який робить естетику непридатною. Естетика, що інфікована мораллю, є інструментом – диспозитивом влади. Те, що хоча б одного разу було побачене як красиве, як те, що вражає, згодом стає пасткою маніпуляції. Завданням є профанувати естетику та віддати цей інструмент в загальне користування. Звільнення естезису може відбутися, коли краса перестає бути спільною звичкою, коли краса піддається сумніву як очікуваний результат акту сприйняття. Повернення до-краси, до відчуття до-краси, до того, що до вподоби. Ніхто не може сказати тобі, яким має бути твій норов», – повідомляється в описі до виставки.

 

Також у рамках «Art(out)ist» відбудеться дискусія «Вчимо поганому!».