Творча майстерня Agrafka створила ілюстрації до «Коханця Леді Чаттерлей»

Цього року у «Видавництві Старого Лева» вийшов друком роман «Коханець леді Чаттерлей» Девіда Герберта Лоуренса з ілюстраціями українських митців Романи Романишин та Андрія Лесів (творча майстерня Agrafka). «Коханець леді Чаттерлей» — один з перших еротичних романів. Перша публікація роману у 1929 році у Великобританії викликала неабиякий скандал. Цей твір затаврували як порнографію, і тривалий час він був заборонений у багатьох країнах.

 

Ілюстрації Романи Романишин та Андрія Лесів до роману «Коханець леді Чаттерлей»

Усі зображення — «Видавництво Старого Лева»

 

У 2016 році творча майстерня Agrafka створила ілюстрації до роману для іспанського видавництва Sexto Piso. Цього року роман з цими ілюстраціями виданий українською у «Видавництві Старого Лева».

 

Ілюстрації Романи Романишин та Андрія Лесів до роману «Коханець леді Чаттерлей»

 

* * *
Романа Романишин та Андрій Лесів — творча майстерня Аґрафка. Випускники Львівської національної академії мистецтв, живуть та працюють у Львові. Займаються проектуванням та ілюструванням книжок, графікою, а також створюють власні авторські книжкові проекти. Роботи Романи та Андрія відзначені міжнародними нагородами, зокрема, Bologna Ragazzi Award (2014 та 2015), Honorary mention of Biennial of Illustration in Bratislava (2012), Honorary mention of Sharjah Children's Reading Festival (2015 та 2016), Honorary mention of Global illustration Award (2016), White Ravens list (2013, 2014, 2016), finalists of European Design Award (2017).

 

Обкладинка українського видання роману «Коханець леді Чаттерлей»


Авторські книжки Романи та Андрія перекладені багатьма мовами та видаються у різних країнах, зокрема у Франції, Іспанії, Польщі, Словаччині, Литві, Словенії, Бразилії, Аргентині, Китаї, Кореї, Японії та ін.