У центрі Києва відкриється новий арт-простір та художні майстерні

11 жовтня 2017 року стало днем ​​появи Фабрики 001 — нового творчого простору в Києві, покликаного стати місцем синергії, творчої співпраці з метою розвитку себе та розширення свідомості інших. Фабрика 001 стане постійно діючою виставкою радикального самовираження в самих різних галузях, таких як культура, наука, альтернативна економіка.

 

Усі зображення надано командою арт-простору Фабрика 001


Засновник нового креативного простору, Сергій Думик — киянин, що завжди працював в IT. Заради створення фабрики Сергій повернувся з Сан Франциско, де тривалий час працював в компанії Google і де сформувався концепт фабрики. Фестиваль Burning Man і простір Merchants of Reality стали точкою відліку розвитку ідей про культурну революцію та творчу співпрацю представників різних видів мистецтва.

 


Фабрика 001 знаходиться у самому центрі Києва, на вулиці Хрещатик, 44А. Загальна площа — 500 м.кв., включаючи галерею і окремі студії від 12 до 25 м.кв., які сьогодні доступні для оренди на лояльних умовах. Раніше простір використовувалося для перфомансів, концертів, виставок. Якщо хочеш бути серед перших в культурній революції, якщо підтримуєш collaborative creation, якщо віриш в економіку дарування, надсилай заявку на резиденцію сюди. Прийом заявок триватиме до 1 листопада 2017 року. Результати — 5 листопада. Офіційне відкриття фабрики відбудеться в середині листопада.


Контакти: 001@studio.run, +380665110033

 

Фейсбук